26 вересня 2018 року члени кафедри психокорекційної педагогіки Факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова приняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Сучасні спеціальні освітні послуги в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами" (Запоріжжя-Нікополь). Організатори конференції - Неурядова організація ТЕРРАССА ДОПОМОГА ДІТЯМ УКРАІНИ" (Іспанія), БФ" Людям від щирого серця", “Центр компетенцій» (м. Київ), КДНЗ № 56, ЗОШ № 24 м. Нікополь.

На конференції розглядалися важливі питання впровадження інклюзивного навчання в закладах дошкільної та початкової освіти:

• використання здобутків спеціальної освіти для навчання та виховання дітей з ООП;

• роль корекційного педагога в розвитку та становленні особистості дитини з ООП;

• розподілення ролей в команді психолого-педагогічного супроводу, яка працює із дитиною із особливими освітніми потребами;

• яка саме вища освіта повинна бути у асистента педагога?

• обов’язки педагога та асистента педагога, й розподілення ролей між педагогом й асистентом дитини?

• як працювати в команді психолого-педагогічного супроводу ефективно та на благо дитини?

• як педагогам та асистентам педагогів закладів загальної та інклюзивної освіти навчати та виховувати дітей із різними особливимиосвітніми потребами;

• як знайти власний підхід  для кожної дитини з особливими освітніми потребами, розкрити саме її сильні сторони та надати можливість бути успішною у сучасному суспільстві.

В рамках заходу професор кафедри Бистрова Ю.О. з колегами провела майстер-клас на тему «Створення індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами»