29 травня орієнтовно о 14.00 відбудеться засідання Вченої ради ФСІО у форматі онлайн-конференції

Порядок денний:

1. Про організацію літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р в умовах дистанційного навчання (заступник декана проф. Федоренко С.В.).
  2. Про роботу Державних екзаменаційних комісій в умовах дистанційного навчання (заступник декана проф. Федоренко С.В.).
  3. Про оплату навчання студентами-контрактниками (завідувачі кафедрами).
  4. Про організацію вступної кампанії 2020р. (декан ф-ту проф. Шеремет М.К.).
  5. Про проведення профорієнтаційної роботи в навчальних закладах України. (декан проф. Шеремет М.К., завідувачі кафедрами).
  6. Про розвиток міжнародної співпраці і залучення до участі у Міжнародних проектах представників професорсько-викладацького складу ФСІО (заступник декана доц. Афузова Г.В.).
  7. Про роботу профспілкової організації факультету (Голова профспілки факультету доц. Гноєвська О.Ю.).
  8. Різне.