Видання

Національний педагогічний університет

імені М. П. Драгоманова

Факультет спеціальної та інклюзивної освіти

Наукове товариство студентів та аспірантів імені Григорія Волинки

ЗАПРОШЕННЯ

Студентське наукове товариство факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова запрошує студентів та викладачів до онлайн-участі у круглому столі «Спеціальна освіта очима майбутніх фахівців», який відбудеться 09 грудня 2020 року о 12.30 на платформі Google Meet за посиланням https://meet.google.com/vfj-jwxu-fjx (максимальна кількість учасників – 100 осіб).

Проблематика круглого столу:

1. До проблеми сформованості фразового мовлення у дітей молодшого шкільного віку з аутизмом (доповідає Буцяк Юлія, магістрантка кафедри логопедії та логопсихології).
  2. Освітнє інклюзивне середовище в контексті педагогіки М.Монтессорі (доповідає Боровик Тетяна, магістрантка кафедри психокорекційної педагогіки).
  3. Формування рухових навичок у дітей дошкільного віку методами нейрокорекції (доповідає Балабановська Валерія, магістрантка кафедри ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітології).
  4. Шляхи діагностики та корекції оптичної дисграфії у молодших школярів загальноосвітньої школи (доповідає Слісарчук Анжела, магістрантка кафедри логопедії та логопсихології).
  5. Роль описових коментарів в ознайомленні дітей дошкільного віку зі зниженим зором із світом тварин (доповідає Красько Олеся, магістрантка кафедри офтальмопедагогіки та офтальмопсихології).
  6. Нейропсихологічна корекція комунікативної дезадаптації дітей з розладами аутистичного спектру (доповідає Гензерська Марія, магістрантка кафедри спеціальної психології та медицини).
  7. Сучасні аспекти слухомовленнєвої реабілітації дітей з порушенням слуху (доповідає Погребняк Вікторія, магістрантка кафедри сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д.Ярмаченка).

Запрошуємо усіх охочих до обговорення!

Контактна особа: Омельянович Ірина Миколаївна

Тел. (097) 509-77-81, (066) 389-75-43        Електронна пошта: npu.fЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.