Видання

09 грудня 2020 року в онлайн-форматі відбувся круглий стіл «Спеціальна освіта очима майбутніх фахівців», організований студентським науковим товариством факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова. Декан факультету професор Шеремет Марія Купріянівна привітала всіх присутніх (захід об'єднав понад 80 студентів і викладачів) і протягом круглого столу сприяла активній дискусії з заявлених проблем. Дякуємо доповідачам Буцяк Юлії, Боровик Тетяні, Балабановській Валерії, Слісарчук Анжелі, Красько Олесі, Гензерській Марії, Погребняк Вікторії та їх науковим керівникам професору Огороднійчук З.В., доцентам Чередніченко Н.В., Базимі Н.В., Ханзерук Л.О., Круглик О.В., Тимофієнко Н.В., Серпутько Г.П. за висвітлення цікавих і актуальних тем досліджень. Вдячні всім, хто долучився до круглого столу і виявив інтерес до бачення проблем спеціальної та інклюзивної освіти майбутніми фахівцями.