Видання

10 грудня 2020 року відбулася міжнародна наукова онлайн-конференція "КОМПЛЕКСНИЙ СУПРОВІД ДІТЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ЗДОРОВ'Я В ІНКЛЮЗИВНОМУ ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ", співорганізатором якої, разом з молдавськими, румунськими та шведськими колегами, виступав факультет спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова. У вітальному слові декан факультету професор Шеремет Марія Купріянівна наголосила на важливості підтримувати міжнародну наукову співпрацю в умовах пандемії. На пленарному засіданні академік Синьов Віктор Миколайович окреслив умови забезпечення якості освіти в умовах інклюзивного освітнього середовища. Не менш актуальні проблеми були висвітлені у доповідях професорів Супрун Д.М. та Мартиненко І.В., доцентів Заплатинської А.Б., Ханзерук Л.О., Базими Н.В., Горлачова О.С., Кравець Н.П., Омелянович І.М., Ковальчук Ж.М. та інших представників від факультету. Multe mulțumiri organizatorilor principali, colegilor de la Universitatea Pedagogică de Stat „Ion Creange”! Професорсько-викладацький склад факультету відкритий до взаємодії і налаштований на активне продовження міжнародної співпраці на ниві спеціальної та інклюзивної освіти.