Видання

29 грудня 2020 року відбулося заключне засідання Вченої ради факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова. Було заслухано звіти голів атестаційних комісій проф. Романенко О.В., проф. Барка В.І. та проф. Таранченко О.М., які гідно оцінили рівень фахової підготовки магістрантів факультету та надали аргументовані  рекомендації щодо його підвищення. Заступник декана з навчально-методичної роботи проф. Федоренко С.В. доповіла про організацію та хід навчального процесу з використанням дистанційних технологій в осінньому семестрі 2020-2021 н.р., а також висвітлила нагальні питання підготовки до зимової заліково-екзаменаційної сесії. На засіданні було прозвітовано про наукову роботу та роботу науково-методичної комісії ФСІО, було вирішено ряд поточних питань, в т.ч. рекомендація до публікації першого випуску електронного періодичного збірника студентських наукових праць "Спеціальна освіта: наукові пошуки майбутніх фахівців".
Декан факультету професор Шеремет Марія Купріянівна відзначила плідну навчально-методичну та наукову працю колективу у 2020 році і окреслила нові цілі у розвитку факультету на майбутнє.