Лабораторія «Технології раннього втручання. Монтессорі-терапія» факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова спільно з Українським Монтессорі-центром 26-27 лютого 2021 року в онлайн-форматі провела для корекційних педагогів; вчителів, які працюють з дітьми з особливостями розвитку; управлінців в галузі дошкільної освіти, вихователів, батьків науково-методичний семінар на тему:

«Використання дидактичного Монтессорі-матеріалу в корекційній роботі з дітьми з порушеннями розвитку"

Спікери онлайн науково-методичного семінару

викладачі та випускники факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова, які досліджують сучасні тенденції в галузі Монтессорі-освіти та вправляються в щоденних Монтессорі-практиках:

Ханзерук Лілія Олексіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психокорекційної педагогіки факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова.

Тема: "Іграшки та навчально-дидактичний матеріал як обов'язковий компонент корекційно-розвивальної роботи з дошкільниками"

Родненок Марина Єгорівна, кандидат педагогічних наук, завідувач Лабораторії "Технології раннього втручання. Монтессорі-терапія" факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, Монтессорі-педагог, Монтессорі-терапевт

Тема: "Терапевтичний потенціал дидактичного Монтессорі-матеріалу. Способи адаптації вправ з дидактичним Монтессорі-матеріалом"

Гоцуляк Ольга Михайлівна - корекційний педагог (ортопедагог), Монтессорі-педагог, Голова правління громадської організації «Гармонія розвитку», автор проектів-переможців громадського бюджету 2018, 2020р.«Терапевтичний простір Монтессорі - гармонійне природне середовище для розвитку дітей».

Тема: "Використання дидактичного Монтессорі-матеріалу в корекції порушень уваги у дітей дошкільного віку"

Боровик Тетяна Дмитрівна, Монтессорі-педагог (3-6), магістр спеціальності 016.02. Спеціальна освіта. Олігофренопедагогіка

Тема: "Використання дидактичного Монтессорі-матеріалу в домашньому середовищі дошкільників"

У фокусі уваги лабораторії «Технології раннього втручання. Монтессорі-терапія» факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ ім. М. П. Драгоманова – надання педагогам, спеціалістам, управлінцям, батькам та усім зацікавленим особам інформації щодо змісту та особливостей реалізації сучасних концепцій, технологій та ефективних терапевтичних практик в галузі спеціальної та інклюзивної освіти, які забезпечують якісну допомогу дітям з особливостями психофізичного розвитку.

На сайті 397 гостей та 0 користувачів