ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ФАКУЛЬТЕТУ СПЕЦІАЛЬНОЇ ТА ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА

27 березня о 13.00 в онлайн-форматі відбувся день відкритих дверей факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Декан факультету проф. Шеремет М.К. розпочала зустріч з короткої історії ФСІО, познайомила абітурієнтів із кафедрами у складі факультету та представила їх завідувачів. Гості мали можливість отримати інформацію про особливості навчання за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (логопедія, олігофренопедагогіка, тифлопедагогіка, сурдопедагогіка, ортопедагогіка та реабілітологія) та спеціальністю 053 Психологія (спеціальна, клінічна) як від представників кафедр, так і безпосередньо від студентів і випускників ФСІО. З особливостями насиченого студентського життя майбутніх студентів ознайомлювали члени студентського самоврядування факультету.

Було надано ґрунтовні відповіді на питання абітурієнтів і їх батьків щодо умов вступу на зазначені вище спеціальності, форми, зміст і умови навчання, можливості розвитку індивідуальних захоплень у науці, спорті, творчості тощо.

На сайті 421 гість та 0 користувачів