І ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ

«СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА ОЧИМА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ»

Студентське наукове товариство факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова запрошує студентів до онлайн-участі у І Всеукраїнському круглому столі «Спеціальна освіта очима майбутніх фахівців», який відбудеться 29 березня 2021 року о 14.00 на платформі Google Meet за посиланням https://meet.google.com/zix-yuow-rik(максимальна кількість учасників – 100 осіб).Проблематика круглого столу – актуальні тенденції спеціальної освіти у дослідженнях студентів спеціальностей 016 Спеціальна освіта та 053 Психологія (спеціальна, клінічна).

Основні доповідачі круглого столу:

1.            Тепаленко Анастасіямагістрантка І року навчання кафедри логопедії та логопсихології факультету спеціальної та інклюзивної освітиНаціонального педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – Особливості діалогічного мовлення дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвиненням мовлення.

2.            Івкова Ольга, магістрантка І року навчання кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти факультету спеціальної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» – Особливості використання фольклору в освітньому процесі спеціального закладу загальної середньої освіти.

3.            Ратинська Ірина,магістранткаІ року навчання кафедриспеціальної психології та медицинифакультету спеціальної та інклюзивної освітиНаціонального педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – Майндфулнес як метод психологічної корекції емоційнихта поведінкових порушень у дітей та підлітків зпорушеннями психофізичного розвитку.

4.            Ципак Вікторія, студентка 4 курсу кафедри дошкільної освіти та соціальної роботиНавчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освітиМелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького – Використання інноваційних технологій під час логопедичних занять з дітьми старшого дошкільного віку.

5.            В'язовик-Миріна Катеринамагістрантка І року навчання кафедри офтальмопедагогіки та офтальмопсихологіїфакультету спеціальної та інклюзивної освітиНаціонального педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – Сексуальне виховання дітей з порушеннями зору в освітньому просторі України.

6.            Каращук Вероніка, студентка 4 курсу кафедри педагогіки та спеціальної освіти факультету психології та спеціальної освітиДніпровського національного університету імені Олеся Гончара – Взаємовідносини молодших школярів з інтелектуальними порушеннями легкого ступеня.

7.            Ніколенко Тетянамагістрантка ІІ року навчання кафедри логопедії та логопсихології факультету спеціальної та інклюзивної освітиНаціонального педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – Проблема відновлення мовлення при афазії в дослідженнях українських науковців.

8.            Безух Віта,магістрантка І року навчання кафедридошкільної освіти і соціальної роботиНавчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освітиМелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького – Особливості соціалізації дітей з особливими освітніми потребами.

9.            Пилипчук Іринамагістрантка І року навчання кафедри логопедії та логопсихології факультету спеціальної та інклюзивної освітиНаціонального педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – Самооцінка дітей з особливими освітніми потребами в системі інклюзивної освіти.

На сайті 121 гість та 0 користувачів