Освітня діяльність  

   

Виховна робота  

   

І ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ

«СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА ОЧИМА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ»

29 березня 2021 р. студентське наукове товариство факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова за підтримки декана факультету доктора педагогічних наук, професора, почесного академіка НАПН України Шеремет Марії Купріянівни впровадило на факультеті нову наукову традицію – І Всеукраїнський круглий стіл «Спеціальна освіта очима майбутніх фахівців», який об’єднав студентів ФСІО та їх колег і колежанок з різних куточків України. До круглого столу доєдналися майбутні науковці Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, факультету спеціальної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», факультету психології та спеціальної освіти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, що сприяло згуртованості студентської молоді у обговоренні актуальних питань спеціальної освіти та обміну дослідницьким досвідом.

За результатами І Всеукраїнського круглого столу «Спеціальна освіта очима майбутніх фахівців» планується видання електронної збірки публікацій студентів-учасників заходу.

Вдячні усім причетним за організацію, проведення та участь у І Всеукраїнському круглому столі «Спеціальна освіта очима майбутніх фахівців»!

   

Авторизація  

   

Хто на сайті?  

На сайті 202 гостя та 0 користувачів

   

qrcode ikpp