ПІДСУМКИ КОНКУРСУ

Радо підбиваємо підсумки відбіркового туру конкурсу методичних розробок педагогів із різних куточків України, що проводився кафедрою офтальмопедагогіки та офтальмопсихології ФСІО НПУ імені М.П. Драгоманова та ВГО "Асоціація тифлопедагогів України" з 01 лютого по 31 березня 2021 року. Нагадаємо, що відбувся творчий конкурс методичних розробок педагогів з української мови та літературного читання для молодших школярів з порушеннями зору. Найкращі розробки креативних і творчих педагогів увійдуть до збірки, яка вже цьогоріч укладатиметься викладачами кафедри.

До участі в конкурсі було подано 18 робіт. За результатами відбіркового туру, до друку відібрано 10 методичних розробок тифлопедагогів, а саме: Гарбарчук Л.В. (м. Житомир), Ряболус Н.М., Цюрмаста Т.А. (м. Черкаси), Одинець В.І., Пономаренко О.М., Пудікова Т.І., Супрунова Ю.А. (м. Конотоп), Дерев'янко О.О., Котлярова С. (м. Слов'янськ).

Щиро вітаємо активних, творчих і креативних колег, небайдужих до процесу підготовки фахівців-тифлопедагогів! Бажаємо подальших звершень і плідної праці на педагогічній ниві!

На сайті 157 гостей та 0 користувачів