НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КОРЕКЦІЙНА СПРЯМОВАНІСТЬ ДОПОМОГИ ДІТЯМ ТА ПІДЛІТКАМ З РОЗЛАДАМИ АУТИСТИЧНОГО СПЕКТРА»

07 квітня 2021 року за ініціативи кафедри психокорекційної педагогіки на факультеті спеціальної та інклюзивної освіти відбулася науково-практична конференція «Корекційна спрямованість допомоги дітям та підліткам з розладами аутистичного спектра», яка об’єднала науковців і практиків з усієї України. У ході жвавої дискусії здійснювався плідний обмін досвідом між фахівцями, батьками осіб з аутизмом та громадськими активістами, а проведені у рамках конференції майстер-класи сприяли розповсюдженню передових практичних здобутків з налагодження корекційно-розвиткової та соціально-психологічної взаємодії з дітьми при розладах спектру аутизму.