15-16 квітня 2021 року відбуласяХІV Міжнародна науково-практична конференція «Спеціальна іінклюзивна освіта: проблеми та перспективи», основними організаторами якої були факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та факультет спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. У конференції взяли участь понад 300 учасників з України, Польщі, Словаччини та Норвегії. На пленарному засіданні декан факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова почесний академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Шеремет М.К та почесний декан ФСІО НПУ імені М.П.Драгоманова, академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Синьов В.М. задали тон дискусії, висвітливши проблему висококваліфікованого фахового забезпечення якісних освітніх послуг особам з особливими освітніми потребами.

Не менш актуальні теми висвітлювалися у доповідях представників факультету на круглих столах, що сприяло обміну досвідом між фахівцями і спільному пошуку шляхів вирішення резонансних проблем у світлі реформування системи освіти в Україні.

Висловлюємо вдячність всім причетним до організації і проведення ХІV Міжнародної науково-практичної конференції «Спеціальна іінклюзивна освіта: проблеми та перспективи».

На сайті 113 гостей та 0 користувачів