16 квітня 2021 р. у рамках XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Спеціальна і інклюзивна освіта: проблеми та перспективи» за ініціативи декана факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова почесного академіка НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Шеремет М.К. та за підтримки Українського Монтессорі центра викладачі факультету в онлайн-форматі провели майстер-класи, до яких долучилося понад 250 фахівців у галузі спеціальної та інклюзивної освіти з усіх куточків України: Глушенко К. О., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри офтальмопедагогіки та офтальмопсихології («Психологічний супровід батьків дітей з порушеннями психофізичного розвитку»); Коломієць Ю. В., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри логопедії та логопсихології («Освітня кінезіологія у роботі логопеда»); Родненок М. Є., кандидат педагогічних наук, завідувач лабораторії «Технології раннього втручання. Монтессорі-терапія» факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, Монтессорі-педагог, Монтессорі-терапевт та Боровик Т. Д., Монтессорі-педагог (3-6), магістр спеціальності 016.02. Спеціальна освіта. Олігофренопедагогіка («Використання адаптованого дидактичного Монтессорі-матеріалу в корекційній роботі з дітьми з порушеннями розвитку»).

Вдячні майстрам за цікавий матеріал і корисні практичний рекомендації, а учасникам заходу – за високу оцінку роботи викладачів факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

На сайті 136 гостей та 0 користувачів