Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова

Факультет спеціальної та інклюзивної освіти

Кафедра спеціальної психології та медицини

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

Кафедра спеціальної психології та медицини факультету спеціальної таінклюзивноїосвіти Національного педагогічного університету іменіМ.П.Драгоманова запрошує майбутніх абітурієнтів, здобувачів освіти іфахівціву галузі спеціальної та інклюзивної освіти і психології; представників інклюзивно-ресурсних центрів, закладів охорони здоров’я, реабілітації та соціальногозахисту населення до онлайн-участі* у науково-практичному семінарі «ПРАКТИЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ПСИХОЛОГА В РІЗНИХ НАПРЯМКАХ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ», який відбудеться 21 квітня2021 року на платформі ZOOM(реєстрація за посиланням:

https://zoom.us/meeting/register/tJcvd-mqpz0vE93e_BuOvxzFN1iXS65Sf_t4), максимальна кількість учасників – 100 осіб, додатково вестиметься трансляція заходу на каналі YouTube.

Програма науково-практичного семінару

«Практична реалізація спеціального психолога в різних напрямках

професійної діяльності»

09.45-10.00 – реєстрація на платформі ZOOM.

10.00-10.15 – вітальне слово декана факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова доктора педагогічних наук, професора, почесного академіка НАПН України Шеремет М.К.

10.15-10.30 – вступне слово завідувача кафедри спеціальної психології та медицини факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова доктора психологічних наук, професораРуденко Л.М.

10.30-11.00Заболотня Альона (спеціальний психолог, спеціаліст з корекції небажаної поведінки, нейропсихолог; випускниця кафедри 2018 року) «Сенсорний профіль дитини. Практичні рекомендації щодо розвитку сенсорних систем та організації сенсорних куточків»

11.00-11.30Приходьон Вікторія (медичний психолог, сертифікований арт-терапевт, власниця Центру розвитку дитини та сім'ї HappySpace, автор навчальних вебінарів; випускниця кафедри 2015 року) «Рамки-вкладиші. 10 ігор для розвитку психічних процесів у дітей з особливими освітніми потребами»

11.30-12.00Сігута Олена (координаторка психотерапевтичного напряму ГО«Психологічна підтримка та реабілітація» Вільний вибір»; випускниця кафедри 2018 року) «Виклики часу. Мій шлях до роботи з травмою»

12.00-12.30Зінченко Надія (засновниця студії творчості «Сезони Надії», психолог; випускниця кафедри 2013 року) «Розвиток навичок соціальної взаємодії підлітків засобами SANDPLAY»