Міжнародний україно-чеський проект
«Зміни педагогічних факультетів у 21 столітті»
Нещодавно відбулося продовження онлайн-зустрiчей в рамках проєкту «Зміни педагогічних факультетів у 21 столітті», до якого залучено і факультет спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова.
Даний онлайн курс присвячений темам інклюзії та інтернаціоналізації у середовищі вищої школи.

Як тема інклюзії, так і тема інтернаціоналізації належать протягом тривалого часу до пріоритетів Університету імені Масарика, де їм приділяють значну увагу і намагаються втілювати нові тренди у щоденній практиці. Своїм досвідом і результатами досліджень діляться не лише співробітники педагогічного факультету, а й співробітники Центру закордонної співпраці та Центру для допомоги студентам з особливими потребами Університету імені Масарика.
29.05.21 відбудеться підсумкова конференція на тему "Інклюзія та інтернаціоналізація як складові вищої школи"
Освіта під час пандемії зустрілася зі значними викликами для педагогів та студентів. Наразі, коли семестр наближається до кінця, обмін досвідом та прикладами впровадження успішної практики в процес професійної підготовки, а також плани на майбутнє стануть в нагоді. Дякуємо за надпрофесіоналізм, змістовність та відкриту співпрацю в умовах Євроінтеграції
Програма онлайн курсу

На сайті 151 гість та 0 користувачів