МІНІСТЕРСТВО  ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені М.П. ДРАГОМАНОВА

ФСІО

факультет спеціальної та інклюзивної освіти

Україна, 00154 м.Київ, вул. Тургенівська 8/14, тел. (044) 486-40-77

Розпорядження № 18

від 30.04.2021 року

На виконання рішення  «Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій» Київської міської державної адміністрації (протокол № 36 від 28.04.2021) на території м. Києва послаблюються протиепідемічні заходи.

Заступникам декана: з навчально-методичної роботи, професору Федоренко С. В.; з науково-методичної роботи, доценту Афузовій Г. В.; з виховної роботи,  доценту Чепурній Л. Г.  та завідувачам кафедрами:

1. Продовжити проведення освітнього процесу на факультеті стеціальної та інклюзивної освіти за технологіями змішаного навчання з 5 травня 2021 р. з дотриманням карантинних вимог, визначених постановою Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 р., наказом ректора університету  №31 від 03.02.2021 року, розпорядженням проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи № 18 від 29.04.2021.
  2.         Водночас дозволяється з дотриманням карантинних вимог:
  •     у спортивному комплексі проведення навчально- тренувальних занять;
  •      проведення професійно-практичної підготовки;
  •      здійснення кваліфікаційної атестації здобувачів вищої освіти, а також відповідних підготовчих курсів;
  •      участь у публічних захистах наукових досягнень у формі дисертації.
  1.      Директора гуртожитку № 5 Штомпель К. О., прошу :

- забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження гострих респіраторних інфекцій;

- обмежити відвідування сторонніми особами гуртожитку № 5.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Декан факультету

спеціальної та інклюзивної освіти                                      професор Шеремет М.К.