Освітня діяльність  

   

Виховна робота  

   

Видання  

   

Абітурієнту 2021

Реєстрація на ЗНО 2021 розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться за таким графіком:

21 травня – хімія,
24 травня – іспанська, німецька, французька мови,
25 травня – англійська мова,
28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту),
1 червня – українська мова, українська мова і література,
4 червня – історія України,
7 червня – фізика,
10 червня – біологія,
15 червня – географія.
Детальніше на сайті МОН України: bit.ly/3onijhM

https://youtu.be/jWA0fzMmwBU

Шановні абітурієти!
 
     Запрошуємо Вас вчитись на спеціальність "Сурдопедагогіка". Такі фахівці працюють з глухими та слабочуючими дітьми та дорослими. Кафедра  "Сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д.Ярмаченка готує висококваліфікованих професіоналів з розвитку мовлення, слухового сприймання, постановки звуків, сурдоперекладу, знавців специфіки психічного розвитку осіб з порушеннями слуху, фахівців зі специфіки навчання мови, математики, читання, основ наук.
     Студенти здобувають грунтовні теортичні знання мають осяжну сурдопедагогічну практику в школах, дошкільних установах та центрах. На кафедрі готують за двома  освітньо-кваліфікаційними рівнями: "Бакалавр" та "Магістр" на бакалавраті студенти вчаться( 3 роки 10 місяців): з вересня по червень, з 1 по 4 курс включно. Після закінчення школи абітурієнти вступають за загальними правилами. Ті хто  закінчив коледж вступають на 2 курс і складають один вступний іспит " Анатомія з основами гігієни дітей та підлітків". На магістратурі навчаються студенти по-різному: (1 рік і 9 місяців), (1 рік і 4 місяці),(1 рік 10 місяців). Розглянемо це детальніше:
  ( Денна та заочна форми навчання) 3 роки 10 місяців на базі повної загальної середньої освіти студенти здобувають таку кваліфікацію 
        Вчитель-дефектолог, вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти (для осіб з порушеннями слуху).
 Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін:  вихователь (закладів дошкільної та шкільної освіти для осіб з порушеннями слуху), вихователь (реабілітаційних закладів для осіб з порушеннями слуху).
       На магістратурі навчаються студенти 1 рік і 9 місяців на денному  відділенні після закінчення бакалаврату з сурдопедагогіки або інших дефектологічних спеціальностей. Вступних екзаменів 2: іноземна  мова та спеціальність (сурдопедагогіка) Після закінчення студенти отримують кваліфікацію:
           Магістр спеціальної освіти. Викладач закладу вищої освіти (сурдопедагогіки та спеціальної психології).
     Вчитель- дефектолог (вчитель з вимови та розвитку слухового сприймання)
        Додаткова кваліфікація зі вибірковим блоком дисциплін: методист (спеціальної освіти), методист (інклюзивної освіти)  
        Денна форма навчання магістр  (1 рік 4 місяці) на базі: освітньо-кваліфікаційного ступеня " бакалавр" Магістр спеціальної освіти:
        Вчитель-дефектолог, вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти (для осіб з порушеннями слуху та інклюзивною формою навчання).
        Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін: практичний психолог (спеціальний психолог закладів освіти); практичний психолог (спеціальний психолог реабілітаційних закладів).
        Заочна форма навчання (1 рік 4 місяці) отримують кваліфікацію: Вчитель-дефектолог, вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти ( для осіб з порушеннями слуху та інклюзивною формою навчання).
         Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін: практичний психолог (спеціальний психолог закладів освіти); практичний психолог (реабілітаційних закладів).
       Заочна форма навчання (1 рік 10 місяців)  отримують кваліфікацію: Магістр спеціальної освіти, Вчитель-дефектолог, вчитель закладу загальної середньої освіти (для осіб з порушеннями слуху та інклюзивною формою навчання)
       Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін: Вихователь (шкільних і дошкільних закладів освіти для дітей з порушеннями слуху);
    Інструктор слухового кабінету ( сурдопедагог).
       Сурдопедагогічна спеціальність гуманістичного спрямування є відмінною від всіх інших, наукоємною, прекрасно організованою теорією зі 230-річною практикою навчання  і виховання осіб із зниженим слухом. Ми вчимо студентів, як виховувати особистість, що потрібно здійснити, щоб у випадках, коли людина не все чує, вона почувалася вільною, щасливою з друзями по життю.   Викладачі кафедри сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д. Ярмаченка та викладачі   факультету будуть раді з Вами співпрацювати на творчих засадах. 
З повагою доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д. Ярмаченка НПУ імені М.П. Драгоманова, Фомічова Л.І.

Призначення спеціаліста:

Кваліфікований фахівець ортопедагог (вчитель-дефектолог) працює вчителем початкових класів шкіл для дітей з порушеннями функцій опорно-рухового апарату, надає компетентну корекційно-реабілітаційну та психолого-педагогічну допомогу дітям з порушеннями психофізичного розвитку різних нозологій як вчитель інклюзивного навчання, вчитель-реабілітолог, педагог навчально-реабілітаційних установ, вихователь дошкільних навчальних закладів, методист і консультант зі спеціальної та інклюзивної освіти, консультант інклюзивних ресурсних центрів.

Освітньо-професійна програма «ОРТОПЕДАГОГІКА»

першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

               за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. Ортопедагогіка

               галузі знань 01 Освіта / Педагогіка

               кваліфікація: 2340 Вчитель-дефектолог,

2331 Вчитель початкового навчально-виховного закладу.

Дочірні категорії

   

Авторизація  

   

qrcode ikpp