ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
- Деталі
Інформаційне повідомлення
Факультет спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова запрошує до публікації у збірнику наукових праць Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Серія 19. Корекційна педагогіка та спеціальна психологія, якийвходить до переліку друкованих фахових видань МОН України (категорія «Б») у галузі педагогічних, психологічних наук (012 – Дошкільна освіта, 013 – Початкова освіта, 014 – Середня освіта, 015 – Професійна освіта (за спеціальностями), 016 – Спеціальна освіта; 053 – Психологія), має міжнародний стандартний номер періодичного видання ISSNprint 2310-0893.
Редакція здійснює присвоєння кожному опублікованому матеріалу міжнародного цифрового ідентифікатора DOI.
Науковий часопис видається за рахунок фізичних та юридичних осіб. Вартість однієї статті обсягом 12 сторінок –1200 грн, кожна додаткова сторінка оплачується окремо – 40 грн.Умови здійснення оплати статей будуть Вам надіслані у випадку прийняття статті до друку.
Після виходу із друку Наукового часопису упродовж 6 місяців із дати видання автори мають право забрати один друкований авторський примірник. За потреби можна замовити додаткові друковані примірники, вартість кожного – 150 грн. Передбачається пересилка збірника за кошти авторів за попередньою домовленістю (Нова Пошта).
Прийом статей до «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Серія 19. Корекційна педагогіка та спеціальна психологія. Випуск 40» – до 10 квітня 2021 року.
Прийом статей до «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Серія 19. Корекційна педагогіка та спеціальна психологія. Випуск 41» – до 20 жовтня 2021 року.
Статті приймаються українською, російською або англійською мовами.
З вимогами до оформлення статей і критеріями їх рецензування можна ознайомитися у «Керівництві для авторів» за посиланням:
https://sj.npu.edu.ua/index.php/kpsp/about/submissions#authorGuidelines
Оформлену за вимогами статтю та супровідну сторінку з відомостями про автора надсилайте на електронну адресу:fsio100@ukr.net.
Перед відправленням листа, перевірте, будь ласка, чи відповідає оформлення статті та відомостей про автора вимогам та зразку.
Кожна стаття проходить подвійне «сліпе» (анонімне) рецензування членами рецензійної колегії та експертами з проблематики наукового дослідження, представленого у статті. Після рецензування статті автор упродовж 5 робочих днів буде повідомлений про результати рецензування (прийняття статті, потреба у доопрацюванні статті з рекомендаціями, відмова у друку статті). У разі потреби доопрацювання рукопису автор має протягом 1 робочого тижня доопрацювати рукопис та надіслати його нову версію. Рецензенти повторно розглядають доопрацьований рукопис та надають рекомендацію щодо можливості його подальшої публікації.
Контакти для довідок:
електронна пошта: fsio100@ukr.net
телефон: +38 (093) 7507381
відповідальна особа: Гноєвська Оксана Юріївна
Відбувся онлайн науково-методичний семінар "Особливості навчання дітей з ООП в освітньому просторі ансамблю музичних інструментів "Експромт" Київського палацу дітей та юнацтва
- Деталі
Відбувся онлайн науково-методичний семінар "Особливості навчання дітей з ООП в освітньому просторі ансамблю музичних інструментів "Експромт" Київського палацу дітей та юнацтва. В цьому семінарі взяла участь Гноєвська Оксана Юріївна - завідувач лабораторії менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри логопедії та логопсихології факультету спеціальної педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова
Відбувся онлайн науково-методичний семінар «Використання дидактичного Монтессорі-матеріалу в корекційній роботі з дітьми з порушеннями розвитку"
- Деталі
Лабораторія «Технології раннього втручання. Монтессорі-терапія» факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова спільно з Українським Монтессорі-центром 26-27 лютого 2021 року в онлайн-форматі провела для корекційних педагогів; вчителів, які працюють з дітьми з особливостями розвитку; управлінців в галузі дошкільної освіти, вихователів, батьків науково-методичний семінар на тему:
«Використання дидактичного Монтессорі-матеріалу в корекційній роботі з дітьми з порушеннями розвитку"
Спікери онлайн науково-методичного семінару –
викладачі та випускники факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова, які досліджують сучасні тенденції в галузі Монтессорі-освіти та вправляються в щоденних Монтессорі-практиках:
Ханзерук Лілія Олексіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психокорекційної педагогіки факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова.
Тема: "Іграшки та навчально-дидактичний матеріал як обов'язковий компонент корекційно-розвивальної роботи з дошкільниками"
Родненок Марина Єгорівна, кандидат педагогічних наук, завідувач Лабораторії "Технології раннього втручання. Монтессорі-терапія" факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, Монтессорі-педагог, Монтессорі-терапевт
Тема: "Терапевтичний потенціал дидактичного Монтессорі-матеріалу. Способи адаптації вправ з дидактичним Монтессорі-матеріалом"
Гоцуляк Ольга Михайлівна - корекційний педагог (ортопедагог), Монтессорі-педагог, Голова правління громадської організації «Гармонія розвитку», автор проектів-переможців громадського бюджету 2018, 2020р.«Терапевтичний простір Монтессорі - гармонійне природне середовище для розвитку дітей».
Тема: "Використання дидактичного Монтессорі-матеріалу в корекції порушень уваги у дітей дошкільного віку"
Боровик Тетяна Дмитрівна, Монтессорі-педагог (3-6), магістр спеціальності 016.02. Спеціальна освіта. Олігофренопедагогіка
Тема: "Використання дидактичного Монтессорі-матеріалу в домашньому середовищі дошкільників"
У фокусі уваги лабораторії «Технології раннього втручання. Монтессорі-терапія» факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ ім. М. П. Драгоманова – надання педагогам, спеціалістам, управлінцям, батькам та усім зацікавленим особам інформації щодо змісту та особливостей реалізації сучасних концепцій, технологій та ефективних терапевтичних практик в галузі спеціальної та інклюзивної освіти, які забезпечують якісну допомогу дітям з особливостями психофізичного розвитку.
ОГОЛОШЕННЯ!
- Деталі
2 березня 2021 р. о 14.00
відбудеться засідання Вченої ради ФСІО
в форматі онлайн-конференції.
Модератор: Гноєвська О.Ю.
Порядок денний:
- Про організацію навчально-виховного процесу відповідно до наказу ректора НПУ імені М.П.Драгоманова №56 від 26 лютого 2021 р. (декан ФСІО проф. Шеремет М.К.
- Про організацію Факультетом спеціальної та інклюзивної освіти курсової перепідготовки корекційних педагогів та психологів України (доц. Гноєвська О.Ю.).
- Про виконання індивідуальних планів викладачами факультету за І півріччя 2020-2021 навчального року (завідувачі кафедр).
- Про роботу наукових студентських гуртків (доц. Омельянович І.М.).
- Про підготовку до Дня відкритих дверей ФСІО (заступник декана Чепурна Л.Г., завідувачі кафедр).
- Різне
Увага, інформація для абітурієнтів!
- Деталі
В режимі онлайн на факультеті спеціальної та інклюзивної освіти
відбудуться «Дні відкритих дверей»:
15.03 2021р.(з 12.00 -14.00 год.)
26.03 2021р. (з 12.00 -14.00 год.)
12.04 (з 12.00-14.00 год.)
20.04.2021р.( з 12.00 – 14.00 год.)
10.05.2021р. (з 12.00-14.00 год.)
Вітаємо доцента кафедри логопедіі та логопсихологіі Марченко Інну Сергіївну з нагородженням нагрудним знаком «Відмінник освіти»
- Деталі
Доброго дня, шановні колеги, вітаємо доцента кафедри логопедіі та логопсихологіі Марченко Інну Сергіївну з нагородженням нагрудним знаком «Відмінник освіти» та бажаємо їй здоров’я та творчої наснаги для подальшої наукової роботи та роботи зі студентською молоддю!
МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ
- Деталі
МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ
В умовах епідеміологічних обмежень факультет спеціальної та інклюзивної освіти реалізує міжнародну академічну мобільність, використовуючи можливості дистанційних технологій.
Так, 16 лютого 2021 року викладачі і студенти факультету мали можливість долучитися до лекції з академічної доброчесності «Коли хороші студенти ухвалюють хибні рішення: чому студенти обманюють», яку читав Dr.DavidRettinger, Ph.D. – професор психологічних наук, директор академічних програм доброчесності в Університеті Мері Вашингтон (УМВ).
Увага, інформація для абітурієнтів!
- Деталі
Реєстрація на ЗНО 2021 розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться за таким графіком:
21 травня – хімія,
24 травня – іспанська, німецька, французька мови,
25 травня – англійська мова,
28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту),
1 червня – українська мова, українська мова і література,
4 червня – історія України,
7 червня – фізика,
10 червня – біологія,
15 червня – географія.
Детальніше на сайті МОН України: bit.ly/3onijhM
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО ФАКУЛЬТЕТУ
- Деталі
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО ФАКУЛЬТЕТУ
МОЖЛИВОСТІ МІЖНАРОДНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ
- Деталі