Освітня діяльність  

   

Виховна робота  

   

Курси підвищення кваліфікації

Оголошуємо набір на дистанційні курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів та педагогічних працівників (логопедів, тифлопедагогів, сурдопедагогів, корекційних психопедагогів, спеціальних та практичних психологів, ортопедагогів, вчителів інклюзивного навчання, вчителів загальноосвітніх закладів, вчителів-реабілітологів), що мають диплом про вищу дефектологічну (педагогічну) освіту в межах ліцензованого обсягу. Курси проводяться по формуванню групи (формування та реєстрація груп формується з 15 січня 2021 н.р.).

Проходить набір на дистанційні курси підвищення кваліфікації за інноваційними напрямами:

- Фізична реабілітація (логопедичний масаж) (програма на 72 год) (орієнтовно з 01 березня 2021р. (очно-після закінчення карантину)

- Фізична реабілітація та ерготерапія (ЛФК) (лютий 2021р.)

- Логопедія (програма на 72 год) (орієнтовно червень 2021р.)

- Аутизм (програма на 72 год) (березень 2021р.) 

Освітня інтеграція та інклюзивна педагогіка(програма на 72 год) (квітень 2021р.)

- Теоретичні та практичні основи Монтессорі-терапії (програма 72 год) (березень 2021р.)

- Спеціальна психологія  (програма на 72 год) (квітень 2021р.).

Курси підвищення кваліфікації проводяться як на базі факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова за допомогою новітніх інформаційних платформ (GoogleMeet). За умов успішного виконання навчальної програми курсів слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.
     Курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів та педагогічних працівників – це платна освітня послуга, що надається в ФКПП НПУ імені М.П.Драгоманова. Оплата проводиться за рахунок фізичних осіб.

Контакти:
м.Київ, вул. Тургенєвська, 8/14 (гуманітарний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова – 13 поверх, ауд. 13-10)
тел. 0937507381, роб.(044) 484-69-94
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Контактна особа: Гноєвська Оксана Юріївна – кандидат педагогічних наук, завідувач лабораторії менеджменту освіти ФКПП НПУ імені М.П. Драгоманова

 

Курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів (логопедів, тифлопедагогів, сурдопедагогів, корекційних психопедагогів, спеціальних психологів)

 

     Інститут корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова проводить набір на курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів (логопедів, тифлопедагогів, сурдопедагогів, корекційних психопедагогів, спеціальних та практичних психологів, ортопедагогів, вчителів інклюзивного навчання), що мають диплом про вищу дефектологічну (педагогічну) освіту, в межах ліцензованого обсягу. Також проводяться курси підготовки та перепідготовки кадрів спеціальних навчальних закладів (вчителі-предметники, вихователі, вчителі-дефектологи, методисти, дефектологи) за наявності диплому про вищу педагогічну освіту.
     Курси підвищення кваліфікації проводяться як на базі Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова, так і виїздні. Тривалість курсів становить 10-20 календарних днів, 72-144 години.
     Слухачі курсів готують випускну роботу та захищають її на науково-практичній конференції в присутності провідних викладачів кафедр ІКПП.
     За умов успішного виконання навчальної програми курсів слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.
     Курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів – це платна освітня послуга, що надається в ІКПП НПУ імені М.П.Драгоманова.
     Набір на курси підвищення кваліфікації проводиться протягом навчального року.

       Контакти:
м.Київ, вул. Тургенєвська, 8/14 (гуманітарний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова – 13 поверх, ауд. 13-10)
тел. (044) 484-69-94
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Контактна особа: Гноєвська Оксана Юріївна – завідувач Лабораторії менеджменту освіти Науково-дослідного центру інклюзивної освіти ІКПП НПУ імені М.П. Драгоманова


 

   

Авторизація  

   

qrcode ikpp