Графік чергування викладачів у гуртожитку №5

Графік чергування викладачів факультету спеціальної та інклюзивної освіти в гуртожитку №5 (вул.Космічна,8) у святкові дні з 31.12.2021р.-10.01.2022р.

Бесіди щодо вимог безпеки життєдіяльності

З метою запобігання небезпечних ситуацій під час канікул зі студентами факультету спеціальної та інклюзивної освіти стаціонарної форми навчання проведені бесіди щодо вимог безпеки життєдіяльності.

Розпорядження №15

Розпорядження декана про заходи щодо дотримання правил пожежної безпеки в навчальному корпусі та гуртожитку факультету.

Засідання Вченої ради

Шановні члени Вченої ради!
28 грудня о 12:00 відбудеться засідання Вченої ради он-лайн.
На порядку денному підсумки навчально-методичної, наукової та організаційно-виховної роботи ФСІО у першому семестрі 2021-2022 н. р.

Співпраця факультету з міжнародними організаціями та представниками громадськості

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова як провідний освітній осередок України у світлі найкращих світових тенденцій позиціонується і як консолідуюча організація, що запускає соціальні зміни в громаді і суспільстві.

Зустріч з експертною групою по акредитації

22 грудня 2021 року о 16:20 відбудеться відкрита зустріч з експертною групою по акредитації освітньо-наукової програми 016 Спеціальна освіта за третім рівнем вищої освіти (доктор філософії), за спеціальністю 016 Спеціальна освіта в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Вебінар "Інтернаціоналізація освітніх програм"

09 грудня 2021 року викладачі та здобувачі вищої освіти факультету спеціальної та інклюзивної освіти долучилися до вебінару з інтернаціоналізації освітніх програм, організованого відділом міжнародних зв’язків Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

З днем логопеда

14 листопада Міжнародний день логопеда.

"Логопедичний калейдоскоп"

12 листопада відбудеться Всеукраїнський онлайн семінар з нагоди Міжнародного дня логопеда.

X

Main Menu