Вітаємо колег з новими професійними здобутками

Пишаємося досягненнями колег та бажаємо подальших творчих здобутків на освітянській і науковій нивах.

Колектив факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова на чолі з деканом професором Шеремет М.К. щиро вітає колег з почесними відзнаками на «Конкурсі підручників, навчальних посібників та монографій співробітників НПУ імені М.П. Драгоманова, які опубліковані у 2016-2020 календарних роках».
Почесними грамотами за участь у Конкурсі відзначено професора кафедри логопедії та логопсихології Мартиненко І.В. (монографія «Особливості комунікативної діяльності дітей старшого дошкільного віку з системними порушеннями мовлення») та професора кафедри спеціальної психології та медицини Супрун Д.М. (монографія «Модернізація змісту професійної підготовки психологів в галузі спеціальної освіти»).
Дипломами та грошовою премією за третє місце у Конкурсі нагороджено завідувача кафедри офтальмопедагогіки та офтальмопсихології професора Синьову Є.П. (колективна монографія «Інклюзивне навчання дітей з порушеннями зору») та професора кафедри логопедії та логопсихології Тарасун В.В. (підручник «Аутологія»).

w01 w01 w01 w01