Факультет спеціальної та інклюзивної освіти проводить набір на дистанційні та очні курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів та педагогічних працівників (логопедів, тифлопедагогів, сурдопедагогів, корекційних психопедагогів (олігофренопедагогів), спеціальних та практичних психологів, ортопедагогів, вчителів інклюзивного навчання, вчителів загальноосвітніх закладів, вчителів-реабілітологів), що мають диплом про вищу дефектологічну (педагогічну) освіту в межах ліцензованого обсягу.

Курси проводяться по формуванню групи (формування та реєстрація груп формується з 01 липня 2021 р., початок проведення курсів проходить по набору груп).

Проходить набір на дистанційні курси підвищення кваліфікації за інноваційними напрямами:

- Фізична реабілітація (логопедичний масаж) (програма на 72 год) (очно)

- Фізична реабілітація та ерготерапія (ЛФК)

- Логопедія (програма на 72 год)

- Аутизм (програма на 72 год)

- Освітня інтеграція та інклюзивна педагогіка (програма на 72 год)

- Теоретичні та практичні основи Монтессорі-терапії (програма 72 год)

- Спеціальна психологія (програма на 72 год)

Курси підвищення кваліфікації проводяться як на базі факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова так і виїзні, а також дистанційні за допомогою новітніх інформаційних платформ (GoogleMeet). За умов успішного виконання навчальної програми курсів слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів та педагогічних працівників – це платна освітня послуга, що надається в ФСІО НПУ імені М.П. Драгоманова. Оплата проводиться за рахунок фізичних осіб.

 

Контакти:

м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14 (гуманітарний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова – 13 поверх, ауд. 13-10)

тел. 093 750 73 81, роб. (044) 484 69 94

e-mail: nmcio@ukr.net

Контактна особа: Гноєвська Оксана Юріївна – кандидат педагогічних наук, завідувач лабораторії спеціальної та інклюзивної освіти ФСІО НПУ імені М.П. Драгоманова