Освітня діяльність  

   

Виховна робота  

   

Кафедра сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д.Ярмаченка

Ви знаєте, що серед нас багато дітей і дорослих, які чують погано. У кожного з них це трапилось в різному віці і з різних причин. Щоб дорослі і діти були щасливими, їх потрібно вчасно і правильно реабілітувати, вчасно поставити діагноз, розвивати. Саме такий благородний фах можна отримати, здобуваючи кваліфікацію "сурдопедагог" на факультеті спеціальної та інклюзивної освіти в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, який знаходиться в м. Києві за адресою вул. Пирогова, 9. Ви отримаєте фах педагога, психолога та вчителя для дошкільників. Всі кваліфікації пов'язані з особами, які мають порушення слуху. Різний ступінь зниження слуху призводить до наслідків різної складності. Тому зниження слуху негативно впливає на мовлення, вимову, темп формування психічних процесів. Протягом навчання у закладі вищої освіти студенти засвоюють всі напрями, які потім дозволяють так навчати дітей, щоб змінити і ліквідувати такі негативні наслідки. Тому у процесі навчання у ЗВО студенти вивчають великі цикли медичних, психологічних, педагогічних дисциплін. Майбутні сурдопедагоги вчать сурдологопедію, міміко-жестове мовлення, сурдопереклад, методики розвитку слухового сприймання, фоніатрію, фізичні основи акустики та інші цікаві і важливі науки. Все навчання організовує і втілює кафедра сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д.Ярмаченка. Випускник є високоосвіченим і здатним працювати в широкому спектрі закладів. На кафедрі працює 4 професори, доктори наук; 4 доценти, кандидати наук; 2 старших викладача, кандидата наук, два старших викладача. Всі вони мають високу кваліфікацію і залюбки та творчо вчать студентів.

Навчання відбувається в два етапи, а саме: спочатку студенти здобувають рівень "бакалавр", навчаючись від першого до четвертого курсів. Після 4 курсу студенти отримують дипломи. Другий етап триває 1,4 або1,10 роки і є навчанням в магістратурі. В магістратуру можна вступати після закінчення будь-якого університету або коледжу. При вступі в магістратуру складають абітурієнти екзамени з іноземної мови та спеціальності "сурдопедагогіка". Ми, викладачі кафедри сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д.Ярмаченка запрошуємо вас вступати на нашу спеціальність "сурдопедагогіка". Ми впевнені, що ви будете випускниками високої кваліфікації, що надасть вам у майбутньому широкі можливості у розбудові кар'єрного зростання. Вчіться на денному відділенні і будете поселені у гуртожиток. Можете обрати заочне відділення. Професія має припасти вам до душі і ми бажаємо вам вдалого вибору не лише майбутньої професії, але й спеціальності, університету. Вступайте до нас. Наша спеціальність "Сурдопедагогіка".

Завідувач кафедри доктор психологічних наук, професор Л. Фомічова

При кафедрі працює магістратура та аспірантура
Завідувач: Фомічова Людмила Іванівна, доктор психологічних наук, професор.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Телефон: (044) 486-23-02
Адреса: 01030 Україна.м. Київ, вул. Тургенівська № 8/14, ауд. 13-1

Професорсько-викладацький склад кафедри

Наукова робота-2010

 Кафедра сурдопедагогіки


При кафедрі працює магістратура та аспірантура

Завідувач: Фомічова Людмила Іванівна, доктор психологічних наук, професор.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон: (044) 486-23-02
Адреса: 01030 Україна.м. Київ, вул. Тургенівська № 8/14, ауд. 13-1
Професорсько-викладацький склад кафедри:

    Історія кафедри бере початок з 15 грудня 1959 року, коли вона була структурним підрозділом кафедри дефектології КДПІ ім.О.Горького. З червня 1965 року кафедра дефектології реструктурована на два самостійних підрозділи: кафедру сурдопедагогіки і логопедії та кафедру олігофренопедагогіки і психопатології. З 1 квітня 1998р. кафедра має офіційну назву – кафедра сурдопедагогіки. 

   

Авторизація  

   

qrcode ikpp