Видання

Список студентів ІКПП, рекомендованих до зарахування на БЮДЖЕТНУ І КОНТРАКТНУ форми навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями "Магістр" і "Спеціаліст", спеціальність "Дефектологія. Сурдопедагогіка і практична психологія"  у 2008-2009 навчальному році:

І. Керуючись Правилами прийому до Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова у 2008 році та іншими нормативними документами, рекомендувати до зарахування студентами першого курсу денної форми навчання Інституту корекційної педагогіки та психології зі спеціальності"Дефектологія. Сурдопедагогіка і практична психологія"   за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр таких осіб:

1.Згідно з п.15 правил прийому документів поза конкурсом зарахувати 1 особу:

Фучко Ольга Василівна

Дипл. з відзн., оригінали, інв. 2групи

2. Осіб, які успішно склали вступне випробування з прохідним балом, рекомендувати до зарахування на навчання за рахунок державного бюджету – 2 особи:

Гаус Інна Едуардівна

Гудим Тетяна Миколаївна

Дипл. з відзн., оригінали

ІІ. Особи, які не пройшли за конкурсом на місця, що фінансуються за рахунок державного бюджету, рекомендувати до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб, відповідно до п.7 Правил прийому, рекомендовано осіб – 2:

Христова Юлія Вікторівна

Барановська Тетяна Борисівна

Дипл. б/в, оригінали

ІІІ. Затвердити список осіб, рекомендованих для зарахування студентами на п`ятий курс денної форми навчання Інституту корекційної педагогіки та психології зі спеціальності "Дефектологія. Сурдопедагогіка і практична психологія"  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр:
а) осіб, які підлягають зарахуванню на місця, що фінансуються за рахунок державного бюджету:

1.      Гаус Інна Едуардівна

2.      Гудим Тетяна Миколаївна

3.      Фучко Ольга Василівна

б) осіб, які підлягають зарахуванню на місця, що фінансуються за рахунок фізичних та юридичних осіб:

1.      Барановська Тетяна Борисівна

2.      Христова Юлія Вікторівна

СЛУХАЛИ:

Про рекомендацію до зарахування абітурієнтів на п`ятий курс денної форми навчання Інституту корекційної педагогіки та психології зі спеціальності "Дефектологія. Сурдопедагогіка і практична психологія"  за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст .

Директор Інституту акад. Синьов В.М. доповів, що з цієї спеціальності було подано заяв - 6 . План прийому на місця, що фінансуються за рахунок державного бюджету – 6 місць (місця).

Пропонується, керуючись Правилами прийому до Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова у 2008 році, встановити прохідну кількість балів - 143 .

УХВАЛИЛИ:

І. Керуючись Правилами прийому до Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова у 2008 році та іншими нормативними документами, рекомендувати до зарахування студентами п’ятого курсу денної форми навчання Інституту корекційної педагогіки та психології зі спеціальності "Дефектологія. Сурдопедагогіка і практична психологія"  за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст таких осіб:

1. Осіб, які успішно склали вступне випробування з прохідним балом, рекомендувати до зарахування на навчання за рахунок державного бюджету – 6 осіб:

Нишпора Олена Вікторівна

Кловак Альона Олегівна

Ткач Василь Юрійович

Цимар Марина Василівна

Глотка Альона Вікторівна

Видута Лілія Миколаївна

Дипл. б/в, оригінали

ІІ. Затвердити список осіб, рекомендованих для зарахування студентами на п`ятий курс денної форми навчання Інституту корекційної педагогіки та психології зі спеціальності "Дефектологія. Сурдопедагогіка і практична психологія" за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст:

1.      Видута Лілія Миколаївна