2 березня 2016 року на засіданні студентського наукового гуртка кафедри логопедії   студенти 1млп групи успішно доповіли про проходження науково-дослідної практики.

Було обговорено актуальні питання сучасної системи навчально-корекційної, виховної та реабілітаційної роботи осіб з порушеннями мовлення. У своїх доповідях та під час обговорення студенти запропонували власне бачення побудови науково-дослідної роботи за визначеною проблемою, а також представили певні напрацювання у реалізації завдань магістерської роботи. Майбутні фахівці виконали усі вимоги, які ставляться до проходження практики, проявили зацікавленість, відповідальність та наполегливість у своїх наукових дослідженнях.

Бажаємо подальших наукових звершень та успіхів у майбутній професійній діяльності!