tiflo kruglij stil 1

9 жовтня 2015 року в м. Києві на базі загальноосвітньої школи №281 (зі спеціальними класами для дітей з порушеннями зору) та спеціального дошкільного закладу для дітей з порушеннями зору №219 відбувся Всеукраїнський круглий стіл на тему "Право на освіту дітей з інвалідністю: проблеми та перспективи", організований за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини, БФ Петра Порошенка, Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, уповноважених органів з питань освіти Святошинської РДА м. Києва та інших партнерськихустанов та організацій.

У роботі круглого столу взяли участь представники Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П.Драгоманова. З вітальним словом виступила заступник директора з наукової роботи ІКПП доктор педагогічних наук, професор Шеремет Марія Купріянівна. Викладачі кафедри тифлопедагогіки доц. Т. М. Гребенюк, доц. К. О. Глушенко, доц. І. О. Сасіна виступили під час обговорення проблем організації інклюзивної освіти та її впровадження в умовах сьогодення.

tiflo kruglij stil 4

tiflo kruglij stil 3