Пішла з життя ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА ФОМІЧОВА!

Колектив факультету спеціальної та інклюзивної освіти  Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з глибоким сумом сповіщає, що 24 березня 2024 року після довготривалої тяжкої хвороби пішла з життя  ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА ФОМІЧОВА доктор психологічних наук, професор,Президент ГО “Асоціація сурдопедагогів та піклувальників про осіб з вадами слуху “Інститут сурдопедагогічної політики””, видатний український сурдопедагог, стипендіат Кабінету Міністрів України за видатні заслугиу сфері вищої освіти, всесвітньо відомий фахівець своєї справи, прекрасна Людина та славетний завідувач кафедри сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М. Д. Ярмаченка.

ЛЮДМИЛА ФОМІЧОВА більше 25 років очолювала єдину в Україні кафедру сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д. Ярмаченка, була яскравою особистістю, закоханою в науку, друзів, життя, учнів, гордістю нашого факультету та університету, прикладом для наслідування, засновницею всесвітньо відомої наукової школи, Людиною, здатною примножувати наукові здобутки у своїй галузі. Студенти та колеги факультету спеціальної та інклюзивної освіти глибоко сумують про втрату. Дату та місце прощання з Людмилою Фомічовою буде повідомлено додатково. Світла Пам’ять! Царство небесне!