Вітаємо з днем народження заступника декана з виховної роботи, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психокорекційної педагогіки та реабілітології Світлану Іванівну Геращенко

Сьогодні свято в нашій великій драгоманівській родинні, адже свій день народження святкує заступник декана з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психокорекційної педагогіки та реабілітології ( Kafedra Psyxokorekcijnoyi Pedagogiky ) Факультету спеціальної та інклюзивної освіти ( Факультет спеціальної та інклюзивної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова ) - Світлана Іванівна Геращенко ( Светлана Геращенко ) !

Світлано Іванівно Ви Людина великого покликання і доброї душі, саме тому в цей святковий день ми від щирого серця вітаємо Вас і зичимо Вам щастя цілком і в дрібницях, терпіння і поваги з боку студентів і колег, фізичних і моральних сил, енергії в будь-яких задумах і творчого натхнення.

Нехай Ваша нелегка праця, якій Ви присвячуєте життя, принесе суспільству неоціненний дар у вигляді нових геніїв і майстрів своєї справи. Ми бажаємо Вам щоб Ваше особисте життя було осяяне зорепадом радісних подій, заради яких варто жити і боротися! Нехай Ваше життя наповнюється з кожним днем ​​світлом і надією, благом і любов’ю, успіхом і чудесами.

зображення viber 2024 03 13 07 03 18 599

З найкращими побажаннями Iryna Markus , колектив і студентство ФСІО